Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko a normy PRM

Normy jakości obsługi PRM na lotnisku w Gdańsku są bardzo wysokie i wyśrubowane, a management dba o to, by jak najlepiej zająć się osobami z jakąkolwiek formą niepełnosprawności. Dlatego też, liczyć tu można zarówno na asystę PRM, jak i na to, że usługi oferowane na lotnisku przed podmioty takie, jak wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko wykonywane są z uwzględnieniem potrzeb osób poruszających się na wózku, niewidomych, czy też głuchoniemych.

Jest to duży atut Gdańskiego lotniska i cecha, którą podkreśla się, wielokrotnie wyróżniając ten właśnie port lotniczy. Na uwagę zasługuje w tym aspekcie wspomniana już wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko, gdzie znaleźć możemy zarówno modele aut dopasowane do potrzeb osób poruszających się, na przykład na wózku, ale i obsługę, która posługuje się językiem migowym. Pracowników znających ten system komunikacji znajdziemy też w innych działach.

Żeby skorzystać z asysty PRM, czy też z oferty wypożyczalni samochodów Gdańsk lotnisko, z całą pewnością warto o tym wcześniej poinformować obsługę - tak, by wszystko było gotowe na przyjazd pasażera. Jeśli jednak tego nie zrobimy, to również możemy liczyć na pełne wsparcie obsługi portu lotniczego w każdym względzie.